Обяви 0 За нас Контакти
Дава под Наем 3-СТАЕН
град Ловеч, Широк център
400 €
782.33 лв.

(3.81 €, 7.45 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 13:17 на 5 май, 2026 год.
Обявата е посетена 152 пъти.
Площ:
105 m2
Етаж:
1-ви от 7

Описание на имота:

Предлагаме тристаен апартамент под наем, с площ 105 кв. м. Жилището е напълно обзаведено, газифицирано, климатици!Състои се от три спални ,кухня и всекидневна,два санитарни възела,мокро помещение с пералня,терасите са усвоени, изолация!
При сериозен интерес-Веселин Недялков 0886939988
Особености
Обзаведен
Климатик
За контакт:
0886939988
Брокер:
ВЕСЕЛИН НЕДЯЛКОВ
0886939988
Още оферти от брокера: Продава | Дава под наем | Купува | Наема
Агенция:
ЛОВЕЧ КОНСУЛТ ООД
068/603100
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2007 г.
lovechconsult.imot.bg
Адрес:
област Ловеч, гр. Ловеч, бул.'България' 1 партер
http://lovechconsult.imot.bg
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем 3-СТАЕН
град Ловеч, Широк център
Обява: 2d177797626257391

400 €
782.33 лв.
История на цената
(3.81 €, 7.45 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Ловеч, Широк център

Допълнителни данни за имотите в района и сравнение с други райони

Покажи

Период

и 5 месеца

* Средните цени са определени чрез медианна стойност