Обяви 0 За нас Контакти
Продава ПАРЦЕЛ
град Ловеч, Широк център
1 010 000 €
1 975 388.30 лв.

(20 €, 39.12 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Коригирана в 14:28 на 5 май, 2026 год.
Обявата е посетена 336 пъти.
Площ:
50500 m2

Описание на имота:

Продава се апетитен парцел, с лице на асфалта, на главен път Ловеч - Троян, на входа на град Ловеч. Имотът е с площ 50,5 дка и е подходящ за разнообразни бизнес начинания. Може да бъде закупен и заедно със съседен на него парцел, с площ 12,5 дка. Възможен е и бартер за движимо и/или недвижимо имущество и лизинг.
Особености
За пром.строителство
Обезщетение
За жил.строителство
Бартер
С действащ бизнес
За контакт:
0898585834
Брокер:
Борислав Герганов
0898 585834
Още оферти от брокера: Продава | Дава под наем | Купува | Наема
Агенция:
ЛОВЕЧ КОНСУЛТ ООД
068/603100
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2007 г.
lovechconsult.imot.bg
Адрес:
област Ловеч, гр. Ловеч, бул.'България' 1 партер
http://lovechconsult.imot.bg
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава ПАРЦЕЛ
град Ловеч, Широк център
Обява: 1r177427387799832

1 010 000 €
1 975 388.30 лв.
История на цената
(20 €, 39.12 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Ловеч, Широк център

Допълнителни данни за имотите в района и сравнение с други райони

Покажи

Период

и 5 месеца

* Средните цени са определени чрез медианна стойност